#2141

Anonym

    Zuzka:

    Ahoj Liluška, je super že si nechceš nechávať svoje city pre seba a
    určite to chce dávku odvahy, dať ich najavo. Neviem či ide o nejakého
    neznámeho chalana, ktorého poznáš len z videnia, alebo o kamaráta.
    V každom prípade mu to môžeš dať najavo tak, že sa začneš o neho
    zaujímať, o jeho záľuby, koníčky alebo rovno aj o jeho osobu…aký je a
    čo má rád. Takáto pozornosť býva ľuďom príjemná. Veľa šťastia!