28. apríla 2019 o 18:37
#2141
Anonym
Zuzka:
Ahoj Liluška, je super že si nechceš nechávať svoje city pre seba a
určite to chce dávku odvahy, dať ich najavo. Neviem či ide o nejakého
neznámeho chalana, ktorého poznáš len z videnia, alebo o kamaráta.
V každom prípade mu to môžeš dať najavo tak, že sa začneš o neho
zaujímať, o jeho záľuby, koníčky alebo rovno aj o jeho osobu…aký je a
čo má rád. Takáto pozornosť býva ľuďom príjemná. Veľa šťastia!
