25. apríla 2019 o 20:53
#2142
Anonym
Erika-Rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Liluška… Tvojmu problému ako dievča rozumiem. Rozhodne by som sa
s ním skúsila porozprávať alebo nejak nadviazať kontakt. Je mnoho tém,
o ktorých sa môžete rozprávať. Môže to byť škola, záujmy, krúžky
alebo aj kamaráti. Ak si budete nejakým spôsobom bližší skús mu
vysvetliť ako veci vnímaš ty a čo cítiš. Verím že to dopadne najlepšie
ako len môže. Držíme ti palce 🙂
