29. júna 2019 o 12:12
#2202
Anonym
Radka, rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Jane, chápem, že sa nenachádzaš v jednoduchej situácii. Myslím,
že najlepšie by bolo, keby si sa so svojou kamáratkou porozprávala o tom,
čo ťa trápi. Je skvelé, že jej chceš pomôcť a vidno, že ti na nej
záleží. Niekedy v živote musíš myslieť aj na seba. Ak naozaj chceš
prestúpiť na posledný rok na inú školu, určite to neznamená, že
prestanete byť kamarátkami a že jej nemôžeš pomôcť. Držím prsty.
