#2212

Anonym

    Neznámy poradca:

    Ďakujem za odpoveď a za radu, ale bojím sa prehovoriť so svojimi
    rodičmi. Kedykoľvek som čo i len naznačila, že nie som úplne ok, tak ma
    automaticky, akoby začali pokladať za blázna, ktorý by sa mal liečiť.
    Neviem, či som alebo nie som chorá. Nemyslím si však, že v mojom živote
    má niečo ešte REÁLNY zmysel. Všetko, akoby bolo vždy o tom istom.
    Uvedomujem si, že aj keď budem v živote makať a snažiť sa, aby boli
    ostatní na mňa hrdí, aj tak to nebude navždy. V hlave, akoby som mala hlas
    ktorý mi hovorí, čo mám robiť, aké pocity mám cítiť. V realite mám
    pocit, že ľuďom vyhovuje, že každým svojim slovom so mnou hýbu, lebo
    chcem byť pre nich dokonalá. Ja sa naozaj necítim najlepšie. Prosím,
    potrebujem pochopiť sama seba.