#2238

Anonym

    Emma – rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Jula, vidím, že sa trápiš. Zmena školy je vážne rozhodnutie,
    preto by si si to mala premyslieť. Možno by si mala pár týždňov ešte
    počkať a zistiť či to bude pokračovať aj naďalej. Niekedy je len určité
    obdobie, kedy od nás učitelia chcú veľa, no potom sa to urovná.
    Každopádne sa môžeš o svojej situácii porozprávať s nejakou
    kamarátkou alebo rodičmi. Možno prinesú riešenie, s ktorým si nerátala.
    Držím palce a dúfam, že sa to všetko vyrieši.