11. novembra 2019 o 15:02
#2238
Anonym
Emma – rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Jula, vidím, že sa trápiš. Zmena školy je vážne rozhodnutie,
preto by si si to mala premyslieť. Možno by si mala pár týždňov ešte
počkať a zistiť či to bude pokračovať aj naďalej. Niekedy je len určité
obdobie, kedy od nás učitelia chcú veľa, no potom sa to urovná.
Každopádne sa môžeš o svojej situácii porozprávať s nejakou
kamarátkou alebo rodičmi. Možno prinesú riešenie, s ktorým si nerátala.
Držím palce a dúfam, že sa to všetko vyrieši.
