#2244

Anonym

    Emma – rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Slniečko, vidím, že ťa trápi situácia, v akej si sa ocitla.
    Rozvod nie je ľahký pre rodičov ani pre deti, pre to by si sa mohla
    s rodičmi porozprávať o svojich pocitoch. Možno len prechádzajú
    ťažkým obdobím, čo sa niekedy stáva. Držím palce a dúfam, že to
    dopadne dobre.