11. novembra 2019 o 15:05
#2244
Anonym
Emma – rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Slniečko, vidím, že ťa trápi situácia, v akej si sa ocitla.
Rozvod nie je ľahký pre rodičov ani pre deti, pre to by si sa mohla
s rodičmi porozprávať o svojich pocitoch. Možno len prechádzajú
ťažkým obdobím, čo sa niekedy stáva. Držím palce a dúfam, že to
dopadne dobre.
