#2301

Anonym

    Anet:

    Ahoj Daja . Zažívam to rovnako . Viem . Je to hrozný pocit . Keď sa
    v škole cítim osamote , zájdem na záchod a tam sa vyplačem . Priznám sa
    že doma je to opak – snažím sa na seba upozorniť že aj ja potrebujem
    pozornosť . Každý človek potrebuje pozornosť . Vyskúšaj sa v triede
    s niekým porozprávať o živote , o obľúbených seriáloch . Ja som si
    tak konečne našla kamarátku – síce možno nie na život a na smrť .
    Prajem ti veľa šťastia .