22. novembra 2019 o 22:52
#2301
Anonym
Anet:
Ahoj Daja . Zažívam to rovnako . Viem . Je to hrozný pocit . Keď sa
v škole cítim osamote , zájdem na záchod a tam sa vyplačem . Priznám sa
že doma je to opak – snažím sa na seba upozorniť že aj ja potrebujem
pozornosť . Každý človek potrebuje pozornosť . Vyskúšaj sa v triede
s niekým porozprávať o živote , o obľúbených seriáloch . Ja som si
tak konečne našla kamarátku – síce možno nie na život a na smrť .
Prajem ti veľa šťastia .
