Viktória-rovesnícka poradkyňa:
Ahoj, rozumiem tvojej situácii, určite nie je ľahké mať v triede zlý
kolektív, ale určite nie všetci tam sú zlí a falošní len ich možno treba
lepšie spoznať. Držím ti palce, aby si do budúcna mala viac šťastia na
fajn ľudí.