Lea-rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Sabina, celkom rozumiem tvojej situácii a možno sa ti to deje pretože
sa bojíš že ich bud stratíš alebo možno aj zo stresu alebo strachu z toho
co potom môže nastať. Dúfam že sa ti nejak tvoju situáciu podarí
vyriešiť