9. januára 2020 o 15:20
#2368
Anonym
Viki – Rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Yeah mrzí ma že si prechádzaš takýmto obdobím. Viem, že mať sa
rada nie je ľahké. Skús sa mať rada taká aká si. Každý človek je
jedinečný a výnimočný. Neboj sa ukázať tvoju pravú tvár. Každý máme
dobré aj zle vlastnosti, skús sa zamyslieť ktoré sú tie tvoje. Držím ti
palce aby sa ti to podarilo.
