#2369

Anonym

    Samuel, rovesnícky poradca:

    Ahoj Yeah, týmto som si prešiel aj ja a veľmi rád ti pomôžem. Nikto nie
    je dokonalý ale všetci v sebe máme aj niečo dobré a musíme si toho
    vážiť rovnako ako aj toho zlého. Ak sa bojíš toho čo si myslia ostatný
    tak si zapamätaj: ich názory nie sú najdôležitejšie, dôležité je aj to
    či si so sebou sama spokojná. Úplne súhlasím s tým čo ti poradila Anet:
    ľahni si na posteľ v hlave alebo kľudne aj nahlas si povedz všetky svoje
    dobré vlastnosti. Veľa šťastia, prajem ti aby si v sebe našla toho
    dobrého človeka, ktorý sa tam určite skrýva.