9. januára 2020 o 15:07
#2369
Anonym
Samuel, rovesnícky poradca:
Ahoj Yeah, týmto som si prešiel aj ja a veľmi rád ti pomôžem. Nikto nie
je dokonalý ale všetci v sebe máme aj niečo dobré a musíme si toho
vážiť rovnako ako aj toho zlého. Ak sa bojíš toho čo si myslia ostatný
tak si zapamätaj: ich názory nie sú najdôležitejšie, dôležité je aj to
či si so sebou sama spokojná. Úplne súhlasím s tým čo ti poradila Anet:
ľahni si na posteľ v hlave alebo kľudne aj nahlas si povedz všetky svoje
dobré vlastnosti. Veľa šťastia, prajem ti aby si v sebe našla toho
dobrého človeka, ktorý sa tam určite skrýva.
