8. januára 2020 o 21:48
#2372
Anonym
Anet:
Ahoj Yeah . Aj ja občas prežívam takéto chvíle . Občas nad tým
rozmýšľam . Ale jeden deň som si ľahla na posteľ , akokeby som zastavila
čas okolo seba , zatvorila som si oči a povedala som si : No a čo ! Nech si
všetci vravia čo chcú ! – a v tej chvíli som si povedala všetky moje
úžasné vlastnosti o ktorých som ani nevedela . Skús to občas aj ty . Je
celkom dobré ak si ku tomu pustíš relaxačnú hudbu . Prajem ti nech si už
uvedomíš že si sa zrodila pre niečo veľmi dôležité ![]()
