#2372

Anonym

    Anet:

    Ahoj Yeah . Aj ja občas prežívam takéto chvíle . Občas nad tým
    rozmýšľam . Ale jeden deň som si ľahla na posteľ , akokeby som zastavila
    čas okolo seba , zatvorila som si oči a povedala som si : No a čo ! Nech si
    všetci vravia čo chcú ! – a v tej chvíli som si povedala všetky moje
    úžasné vlastnosti o ktorých som ani nevedela . Skús to občas aj ty . Je
    celkom dobré ak si ku tomu pustíš relaxačnú hudbu . Prajem ti nech si už
    uvedomíš že si sa zrodila pre niečo veľmi dôležité :-)