#2381

Anonym

    Nika:

    Ahoj Zoe, myslím si, že je normálne, že prežívaš takéto pocity.
    Dospievaš, postupne sa z Teba stáva žena nielen telesne, ale aj psychicky.
    Je prirodzené, že v období dospievania sa hľadáš a si zmätená. Chápem
    Tvoje pocity, tiež sa s týmto trápim. Myslím si, že by Ti mohlo pomôcť,
    keby si si uvedomila, že je to len dočasné. Každému trvá inak dlho, kým
    príde na to, kým je. Určite na to raz prídeš aj Ty, len pravdepodobne až
    v dospelosti. Každopádne bez ohľadu na to, kým si a aká si,
    prijmi to.