#2390

Anonym

    Viktória-rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Wiky, mrzí ma ako sa cítiš a čo prežívaš. Myslím si, že každý
    z nás má v sebe takého malého ,,čertíka“, ktorý sem tam vystrčí
    rôžky. Veď každému z nás sa stane, že nevhodne zareagujeme na okolie ale
    to z nás nerobí zlých ľudí. Každý sa sem tam potkne. Nikto z nás nieje
    dokonalý. Skús sa zamerať viac na svoje dobré vlastnosti, než na tie zlé.
    Verím ti, že niesi zlá, ako si o sebe myslíš. Možno si na seba len
    príliš prísna. Ak by si sa o tom s nami ešte chcela porozprávať, tak
    nám môžeš napísať do chatu linky, ktorý funguje každý pracovný deň od
    14:00 – 20:00. Držím ti palce, aby si bola človekom, akým
    chceš byť.