15. januára 2020 o 10:57
#2390
Anonym
Viktória-rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Wiky, mrzí ma ako sa cítiš a čo prežívaš. Myslím si, že každý
z nás má v sebe takého malého ,,čertíka“, ktorý sem tam vystrčí
rôžky. Veď každému z nás sa stane, že nevhodne zareagujeme na okolie ale
to z nás nerobí zlých ľudí. Každý sa sem tam potkne. Nikto z nás nieje
dokonalý. Skús sa zamerať viac na svoje dobré vlastnosti, než na tie zlé.
Verím ti, že niesi zlá, ako si o sebe myslíš. Možno si na seba len
príliš prísna. Ak by si sa o tom s nami ešte chcela porozprávať, tak
nám môžeš napísať do chatu linky, ktorý funguje každý pracovný deň od
14:00 – 20:00. Držím ti palce, aby si bola človekom, akým
chceš byť.
