11. februára 2020 o 18:30
#2399
Anonym
Anicka:
Keď si mladšia tak ťa to trápi (neboj sa aj mňa to trápilo) časom ale
zistíš že je oveľa vačšia výhoda mať menšie prsia ako vačšie. Máš
menšiu záťaž, môžeš viac športovať a aj oveľa jednoduchšie ako
dievčatá z vačším poprsím. Okrem toho sa neustále vyvíjaš takže
nevieš ako tvoje prsia budú vyzerať keď budeš staršia alebo dospelá.
