#2409

Anonym

    Radka, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj, chápem, že si smutná a máš zlomené srdiečko. Bohužiaľ mi
    nenapadá nič iné len to, aby ste sa porozprávali. Vysvetli mu to, čo sa
    dialo, čo ťa trápilo a zdôvodni mu svoje správanie. Povedz mu, že si mu
    nechcela ublížiť, že si sa aj ty veľmi tešila. Prípadne mu môžeš
    skúsiť pripraviť podobne prekvapenie a on uvidí, že aj tebe na ňom
    záleží. A pamätaj si, že určite nie je hlúpe, že si nám napísala. My,
    na linke detskej dôvery, sme radi ak ti vieme poradiť, a preto sme vlastne tu.
    Veľa šťastia.