#2454

Anonym

    Mia, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj, rozumiem, že sa tvojej kamarátke snažíš pomôcť aj pri takejto
    ťažkej situácia, čo je od teba veľmi láskavé. Ako napísala ninQa,
    rozhodne je dôležité ukázať jej podporu a dôvody, prečo sa oplatí žiť,
    no takýto komplexný problém je potrebné nechať odborníkom. Skús sa
    s ňou porozprávať, aby ste to spolu povedali jej rodičom, prípadne sa
    viete obrátiť na školskú psychologičku a tá už bude vedieť, čo robiť.
    Kamarátka nám pokojne môže napísať aj na chat Linky detskej dôvery.
    Držím vám obom palce.