23. januára 2020 o 8:28
#2454
Anonym
Mia, rovesnícka poradkyňa:
Ahoj, rozumiem, že sa tvojej kamarátke snažíš pomôcť aj pri takejto
ťažkej situácia, čo je od teba veľmi láskavé. Ako napísala ninQa,
rozhodne je dôležité ukázať jej podporu a dôvody, prečo sa oplatí žiť,
no takýto komplexný problém je potrebné nechať odborníkom. Skús sa
s ňou porozprávať, aby ste to spolu povedali jej rodičom, prípadne sa
viete obrátiť na školskú psychologičku a tá už bude vedieť, čo robiť.
Kamarátka nám pokojne môže napísať aj na chat Linky detskej dôvery.
Držím vám obom palce.
