#2457

Anonym

    Samuel, rovesnícky poradca:

    Ahoj Ee, verím, že je takáto situácia veľmi nepríjemná. Myslím si,
    že by bolo dobre sa aj s tým chlapcom a aj s tvojou kamarátkou o tom
    v kľude porozprávať, ak sa na teba hnevá tak by pomohlo jej nejako citlivo
    vysvetliť, že za to nemôžem, láska si žiaľ nevyberá. Som si istý, že
    to časom prehrmí. Veľa šťastia ti prajem.