23. januára 2020 o 19:12
#2457
Anonym
Samuel, rovesnícky poradca:
Ahoj Ee, verím, že je takáto situácia veľmi nepríjemná. Myslím si,
že by bolo dobre sa aj s tým chlapcom a aj s tvojou kamarátkou o tom
v kľude porozprávať, ak sa na teba hnevá tak by pomohlo jej nejako citlivo
vysvetliť, že za to nemôžem, láska si žiaľ nevyberá. Som si istý, že
to časom prehrmí. Veľa šťastia ti prajem.
