#2474

Anonym

    Rovesnícky poradca – Arni:

    Ahojj EE, sme radi že si nám napísala. Nie každého máme radi / vždy sa
    nájde niekto koho „nemúsime“. Ak je to už vážne, že tá stále
    otravuje, napíš mu alebo mu to povedz do očí, že ho nemúsiš. Lepšie je
    aby vedel pravdu, než by žil v klamstve.