28. januára 2020 o 19:37
#2474
Anonym
Rovesnícky poradca – Arni:
Ahojj EE, sme radi že si nám napísala. Nie každého máme radi / vždy sa
nájde niekto koho „nemúsime“. Ak je to už vážne, že tá stále
otravuje, napíš mu alebo mu to povedz do očí, že ho nemúsiš. Lepšie je
aby vedel pravdu, než by žil v klamstve.
