30. januára 2020 o 10:51
#2479
Anonym
Lea – Rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Nika, mrzí ma, že prežívaš tieto nepríjemné pocity. Takéto
pocity som síce nezažila, ale verím, že to je iba prechodný stav, ktorý
môže spôsobovať stres alebo nejaká prežitá trauma. Skús sa zamyslieť
nad príčinou, čo by Ti tieto pocity mohlo spôsobovať. Čo sa týka
školskej psychologičky, nevzdávaj to a skús jej to ešte raz podrobne
opísať. Možno by ti mohlo pomôcť venovať sa vo voľnom čase nejakým
záľubam, prečítať si dobrú knihu alebo zájsť do kina s kamarátmi.
Verím, že to zvládneš a ďalej si budeš užívať radosť zo života.
Držím ti palce a ak by si chcela, tak nám kľudne napíš, ako to
dopadlo.Kľudne napíš, do chatu Linky detskej dôvery, kde spolu môžete
nájsť príčinu.
