#2503

Anonym

    Martin:

    Ahoj Sunshine. Ja na tvojom mieste by skusil ist s kamosmi sa niekam najest,
    na diskoteku alebo ist si zacvicit alebo sa len tak prejst do parku.
    Drzim palce