#2504

Anonym

    Bianka – rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Sunshine, je pre mňa ťažké odpovedať na tvoju otázku vzhľadom na
    to , že nepoznám tvoj vek. Skúsim ti preto napísať , čo robievam
    s kamarátkami ja. Väčšinou svoje plány prispôsobujem hlavne počasiu. Ak
    je vonku škaredé počasie, ideme do kina alebo niekde do kaviarne, na bowling.
    Vtomto období sa chodíme radi s kamarátmi korčuľovať na štadion. Ak je
    pekné počasie ideme sa prejsť, ideme na bicykel, korčule, zvykneme aj
    opekať. Ak je možnosť chodíme venčiť aj psíkov do útlku. Nie vždy si
    plánujeme, čo budeme robiť. Niekedy je to hlavne o spontánnosti.
    Z vlastnej skúsenosti totiž viem, že vtedy vznikajú najlepšie zážitky. ?
    Dúfam, že som aspoň trošku pomohla