7. februára 2020 o 18:37
#2519
Anonym
Daniela, rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Nika Občas sa stáva že sa nám známky nepodaria presne tak ako by
sme chceli, je ale skvelé že ťa to trápi a chceš na tom pracovať. Vďaka
tomu máš naviac pred veľkou časťou stredoškolákov. Nazabudni, že toto je
len polrok a výpis známok slúži na to aby ti ukázal kde máš priestor sa
zlepšiť. Myslím si že na strednej škole je dosť ťažké si udržať
perfektné známky zo všetkého, ak škole nechceš obetovať všetken svoj
voľný čas. Okrem toho, ak ti z matiky chýbalo len málo do lepšej známky,
možno bude stačiť len málo snahy naviac aby sa ti podarilo sa zlepšiť.
Držím ti palce a poteším sa ak nám napíšeš ako to dopadlo.
