#2519

Anonym

    Daniela, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Nika Občas sa stáva že sa nám známky nepodaria presne tak ako by
    sme chceli, je ale skvelé že ťa to trápi a chceš na tom pracovať. Vďaka
    tomu máš naviac pred veľkou časťou stredoškolákov. Nazabudni, že toto je
    len polrok a výpis známok slúži na to aby ti ukázal kde máš priestor sa
    zlepšiť. Myslím si že na strednej škole je dosť ťažké si udržať
    perfektné známky zo všetkého, ak škole nechceš obetovať všetken svoj
    voľný čas. Okrem toho, ak ti z matiky chýbalo len málo do lepšej známky,
    možno bude stačiť len málo snahy naviac aby sa ti podarilo sa zlepšiť.
    Držím ti palce a poteším sa ak nám napíšeš ako to dopadlo.