28. februára 2020 o 7:29
#2566
Anonym
Samuel, rovesnícky poradca:
Ahoj, je mi veľmi ľúto, že si sa dostala do takejto nepríjemnej
situácie. Ako už spomenula Nika, pomohlo by sa s ním v kľude porozprávať
a bratranca by som na tvojom mieste ignoroval kým nezačne byť veľmi
agresívny – v takom prípade sa možno skús obrátiť na niekoho
dospelého. Nevidím dôvod prečo by si ťa aspoň nevypočul. Veľa šťastia,
verím, že sa z tohto dostaneš. Držím ti palce.
