28. februára 2020 o 18:03
#2569
Anonym
Katarína, rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Peter, rozumiem, že prichádza dôležitá udalosť takže maturita
alebo skúška dospelosti. Nemusíš však mať obavy všetko sa dá zvládnuť.
Nemusíš sa stále len učiť, určite by ti si mohol skúsiť si oddýchnuť
nejako sa odreagovať. Môžeš sa zamerať na to, čo si myslíš, že ti ide
trochu slabšie ale netreba to preháňať. Skús sa prejsť niekde, alebo len
počúvaj relaxacnú hudbu. Prajem ti veĺa štastia aby si to zvládol.
