#2569

Anonym

    Katarína, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Peter, rozumiem, že prichádza dôležitá udalosť takže maturita
    alebo skúška dospelosti. Nemusíš však mať obavy všetko sa dá zvládnuť.
    Nemusíš sa stále len učiť, určite by ti si mohol skúsiť si oddýchnuť
    nejako sa odreagovať. Môžeš sa zamerať na to, čo si myslíš, že ti ide
    trochu slabšie ale netreba to preháňať. Skús sa prejsť niekde, alebo len
    počúvaj relaxacnú hudbu. Prajem ti veĺa štastia aby si to zvládol.