4. marca 2020 o 14:39
#2579
Anonym
Erika-rovesnícka poradkyňa:
Ahoj, každý má v škole problémy a najčastejšie sú to kamaráti.
Väčšina ich berie ako samozrejmosť, no nie vždy. Nadväzovať kamaratstva
je ťažké nakoľko každý z nás je odlišný. Skús maličkosťami
(pochvala,rozhovor..)alebo si môžeš nájsť krúžok.Ak nechceš, alebo
nevidíš v tom ďalší zmysel (zlý kolektív) skús porozmýšľať o zmene
prostredia. Verím, že sa ti podarí nájsť to správne riešenie v škole a
priateľstvach♡.
