#2595

Anonym

    Nika:

    Ahoj Audry, verím, že je to pre teba ťažké. Priznám sa, že ja sa
    v týchto veciach až tak nevyznám, keďže nemám rozvedených rodičov, no
    čo viem, je to, že striedavá starostlivosť musí byť v záujme dieťaťa a
    ak budú takto lepšie zaistené potreby dieťaťa. Tiež máš právo byť
    vypočutá a tvojmu názoru sa musí venovať náležitá pozornosť. Takže ak
    ti otec ubližuje, nemala by si byť nútená k nemu chodiť. Z toho, čo si
    napísala, usudzujem, že tvoja mamina vie, že tam nechceš chodiť, no vie aj
    dôvod? Ak nepozná dôvod, skús sa s ňou o tom porozprávať a ona to potom
    môže riešiť s kompetentnými. Nikto nemá právo ti ubližovať. Drž sa.
    Prajem ti veľa síl.