15. marca 2020 o 9:07
#2595
Anonym
Nika:
Ahoj Audry, verím, že je to pre teba ťažké. Priznám sa, že ja sa
v týchto veciach až tak nevyznám, keďže nemám rozvedených rodičov, no
čo viem, je to, že striedavá starostlivosť musí byť v záujme dieťaťa a
ak budú takto lepšie zaistené potreby dieťaťa. Tiež máš právo byť
vypočutá a tvojmu názoru sa musí venovať náležitá pozornosť. Takže ak
ti otec ubližuje, nemala by si byť nútená k nemu chodiť. Z toho, čo si
napísala, usudzujem, že tvoja mamina vie, že tam nechceš chodiť, no vie aj
dôvod? Ak nepozná dôvod, skús sa s ňou o tom porozprávať a ona to potom
môže riešiť s kompetentnými. Nikto nemá právo ti ubližovať. Drž sa.
Prajem ti veľa síl.
