18. marca 2020 o 13:22
#2597
Anonym
Viki-rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Sisa, poznám túto situáciu, kedže som ju sama prežila. Tiež sa
moja mama rozviedla s mojim otcom. Chápem že to je tvoj otec, veď to je
jasné, ale nenechaj si ubližovať od neho. Nenechaj sa ‘dať dole’.
Nemysli na to, že sa všetko pokazí. Mysli na to dobré, pretože keď si to
zoberieš ako ranu ktorá nejde zahojiť nikdy sa to nezahojí. Dvihnu hlavu a
choď ďalej. Ukáž mu, že ti nestojí za to. Buď silná. Taktiež chápem,
že to nechceš nikomu povedať, ale myslím si, že by ti odľahlo a určite by
ti aspoň mamka vedela v tomto pomôcť. Verím, že všetko bude dobré a
zvládneš to. Držím ti palce
