#2684

Anonym

    Radka, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Diana, je mi ľúto, že si sa ocitla v takejto ťažkej situácii.
    Vidím, že ťa táto situácia trápi, a preto si myslím, že by bolo fajn, ak
    by si sa spolu so sestrou porozprávala s mamkou o tom, že aký k nemu má
    vzťah. Ak ho miluje, tak môžte spolu skúsiť nájsť nejaké riešenia,
    ktoré by mu pomohli. Alkoholizmus je vážna vec a treba ho zastaviť skôr,
    než to pôjde veľmi ťažko. A čo sa teba týka, tak ak máš depresie,
    plačeš a bojíš sa, tak sa o tom môžeš skúsiť porozprávať s niekym
    blízkym, komu veríš alebo by som ti odporučila napísať na náš chat.
    Dúfam, že všetko dobre dopadne.