19. apríla 2020 o 11:08
#2684
Anonym
Radka, rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Diana, je mi ľúto, že si sa ocitla v takejto ťažkej situácii.
Vidím, že ťa táto situácia trápi, a preto si myslím, že by bolo fajn, ak
by si sa spolu so sestrou porozprávala s mamkou o tom, že aký k nemu má
vzťah. Ak ho miluje, tak môžte spolu skúsiť nájsť nejaké riešenia,
ktoré by mu pomohli. Alkoholizmus je vážna vec a treba ho zastaviť skôr,
než to pôjde veľmi ťažko. A čo sa teba týka, tak ak máš depresie,
plačeš a bojíš sa, tak sa o tom môžeš skúsiť porozprávať s niekym
blízkym, komu veríš alebo by som ti odporučila napísať na náš chat.
Dúfam, že všetko dobre dopadne.
