24. apríla 2020 o 17:10
#2697
Anonym
Sofi – rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Lenka myslím si, že najlepšia možnosť je porozprávať sa s ním,
možno má nejaké ťažšie obdobie a preto sa tak správa. Skús sa s ním
úprimne porozprávať a podla jeho reakcir uvidíš čo sa deje. Ak by to
nepomohlo tak mu skús navrhnúť či si nedáte pauzu. Velmi ti držím palce a
netráp sa tým, nejako sa to vyrieši.
