#2711

Anonym

    Nika:

    Ahoj Min, som rada, že si sa nám zdôverila. Je mi ľúto, čo zažívaš.
    Možno tvoja mama prežíva nejaké ťažšie obdobie, je z toho vystresovaná
    a preto aj takto reaguje. Skús sa s ňou o tom porozprávať. Vyžaduj od
    nej, aby sa k tebe začala správať lepšie. Niekedy je fajn si dupnúť a
    snažiť sa presadiť si svoje. Ak by to nepomohlo, skús presvedčiť niekoho
    z rodiny (napr. babku, dedka, tetu…), aby sa s tvojou mamou porozprával a
    vysvetlil jej, ako to vnímaš ty. Držím palce.