27. apríla 2020 o 15:40
#2711
Anonym
Nika:
Ahoj Min, som rada, že si sa nám zdôverila. Je mi ľúto, čo zažívaš.
Možno tvoja mama prežíva nejaké ťažšie obdobie, je z toho vystresovaná
a preto aj takto reaguje. Skús sa s ňou o tom porozprávať. Vyžaduj od
nej, aby sa k tebe začala správať lepšie. Niekedy je fajn si dupnúť a
snažiť sa presadiť si svoje. Ak by to nepomohlo, skús presvedčiť niekoho
z rodiny (napr. babku, dedka, tetu…), aby sa s tvojou mamou porozprával a
vysvetlil jej, ako to vnímaš ty. Držím palce.
