#2717

Anonym

    Lia, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Ida, chápem tvojim obávam. Rozumiem, že je to pre teba ťažká
    situácia. Skús si na papier napísať pre a proti. A nejak sa rozhodnúť.
    Ale ak je študovať v zahraničí tvoj sen, tak sa ho naozaj nevzdávaj. Drž
    sa ho a verím, že ťa tvoja rodina a priatelia v tomto podporia. Skús
    hľadieť na všetko pozitivne. Čo získaš ak sa takto rozhodneš. V dnešnej
    dobe máme veľa vymoženosti ako sa skontaktovať aj s domovom, rodinou,
    priateľmi. A neboj sa toho, že by si to neskôr ľutovala. Neľutuj
    rozhodnutia vo svojom živote, všetko na svoj dôvod a deje sa to pre niečo.
    Hlavné je aby si sa pokúsila využiť všetky šance, ktoré ti ponúka, a
    ktoré ťa rozvíjajú v pozitívnu a silnú osobu. Držím palce