6. mája 2020 o 14:58
#2717
Anonym
Lia, rovesnícka poradkyňa:
Ahoj Ida, chápem tvojim obávam. Rozumiem, že je to pre teba ťažká
situácia. Skús si na papier napísať pre a proti. A nejak sa rozhodnúť.
Ale ak je študovať v zahraničí tvoj sen, tak sa ho naozaj nevzdávaj. Drž
sa ho a verím, že ťa tvoja rodina a priatelia v tomto podporia. Skús
hľadieť na všetko pozitivne. Čo získaš ak sa takto rozhodneš. V dnešnej
dobe máme veľa vymoženosti ako sa skontaktovať aj s domovom, rodinou,
priateľmi. A neboj sa toho, že by si to neskôr ľutovala. Neľutuj
rozhodnutia vo svojom živote, všetko na svoj dôvod a deje sa to pre niečo.
Hlavné je aby si sa pokúsila využiť všetky šance, ktoré ti ponúka, a
ktoré ťa rozvíjajú v pozitívnu a silnú osobu. Držím palce
