#2718

Anonym

    Nika:

    Ahoj Ida, rozumiem, že to pre teba nie je ľahká situácia. Moja rada je
    taká – choď do toho. Je prirodzené mať obavy, ale teraz máš jedinečnú
    príležitosť naučiť sa cudzí jazyk, spoznať nových ľudí atď.
    V prípade, že sa niečo pokazí, tak všetko sa dá vyriešiť. S rodinou
    môžeš byť v kontakte cez internet, v dnešnej dobe je veľa možností.
    Neskôr môžeš ľutovať, že si túto možnosť nevyužila. Držím ti palce
    Ida ❤