5. mája 2020 o 20:23
#2718
Anonym
Nika:
Ahoj Ida, rozumiem, že to pre teba nie je ľahká situácia. Moja rada je
taká – choď do toho. Je prirodzené mať obavy, ale teraz máš jedinečnú
príležitosť naučiť sa cudzí jazyk, spoznať nových ľudí atď.
V prípade, že sa niečo pokazí, tak všetko sa dá vyriešiť. S rodinou
môžeš byť v kontakte cez internet, v dnešnej dobe je veľa možností.
Neskôr môžeš ľutovať, že si túto možnosť nevyužila. Držím ti palce
Ida ❤
