#2761

Anonym

    Nika:

    Ahoj Lou, mrzí ma, že sa takto cítiš. Takýto pocit už veľa z nás
    zažilo a môžem ťa uistiť – akékoľvek trápenie je len dočasné.
    Nebudeš sa takto cítiť večne. Niekomu trvá dlhšie, kým nájde svoj cieľ
    v živote. Môžeš si nájsť niečo, čo ťa baví a venovať sa tomu.
    Napadá mi, že by si sa mohla zdôveriť niekomu, kto ťa podrží a podporí
    ťa. Máš niekoho takého vo svojom okolí? Mať niečo, čo ťa baví a
    ľudí, ktorí ťa podporia, je dôležité a môže to pomôcť. No ak ani to
    nepomôže, môže ísť o prejav vážnejšieho psychického stavu, napr.
    depresie. V takom prípade by som ti odporúčala zdôveriť sa niekomu vo
    tvojom okolí a spoločne vyhľadať odbornú pomoc. Môžeš napísať aj do
    chatu alebo na e – mail odkazy@linkadeti.sk.
    Prajem ti veľa šťastia, aby si našla svoje ciele a dosiahla ich.