17. júla 2020 o 7:57
#2835
Anonym
Nika:
Ahoj, rozumiem, že ťa to znepokojuje. Možno by ti pomohlo zamyslieť sa,
prečo sa vzťahov bojíš. Skús sa zamyslieť, čoho konkrétne sa bojíš a
na tom môžeš popracovať. Možno je to len také prechodné obdobie, alebo
možno ešte nie si dosť zrelá/zrelý na vzťahy. Môžeš sa o svojich
starostiach porozprávať aj s nejakou dobrou kamarátkou alebo kamarátom.
Držím palce.
