#2835

Anonym

    Nika:

    Ahoj, rozumiem, že ťa to znepokojuje. Možno by ti pomohlo zamyslieť sa,
    prečo sa vzťahov bojíš. Skús sa zamyslieť, čoho konkrétne sa bojíš a
    na tom môžeš popracovať. Možno je to len také prechodné obdobie, alebo
    možno ešte nie si dosť zrelá/zrelý na vzťahy. Môžeš sa o svojich
    starostiach porozprávať aj s nejakou dobrou kamarátkou alebo kamarátom.
    Držím palce.