#2837

Anonym

    Mia, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj, podľa môjho osobného názoru by si tomu chlapcovi po vlastnom
    uvážení mohla dať ešte jednu šancu. Napokon, nepoznám ho a dokonca ani ty
    sama si sa s ním ešte osobne nestretla. Skúsila by som sa teda dohovoriť na
    spoločnom stretnutí, môžete sa porozprávať a uvidíte, ako si budete
    rozumieť. Avšak ak ťa nebude robiť šťastnou, prípadne sa v budúcnosti
    opäť bude opakovať podobné správanie, ohľadom ktorého si nám písala
    v prvom rade, ten chlapec si ťa nezaslúži, pamätaj si to. Držím palce a
    kedykoľvek by si nám opäť chcela napísať, či už do chatu alebo sem do
    poradne, dvere sú ti otvorené.