19. júla 2020 o 14:05
#2837
Anonym
Mia, rovesnícka poradkyňa:
Ahoj, podľa môjho osobného názoru by si tomu chlapcovi po vlastnom
uvážení mohla dať ešte jednu šancu. Napokon, nepoznám ho a dokonca ani ty
sama si sa s ním ešte osobne nestretla. Skúsila by som sa teda dohovoriť na
spoločnom stretnutí, môžete sa porozprávať a uvidíte, ako si budete
rozumieť. Avšak ak ťa nebude robiť šťastnou, prípadne sa v budúcnosti
opäť bude opakovať podobné správanie, ohľadom ktorého si nám písala
v prvom rade, ten chlapec si ťa nezaslúži, pamätaj si to. Držím palce a
kedykoľvek by si nám opäť chcela napísať, či už do chatu alebo sem do
poradne, dvere sú ti otvorené.
