#2846

Anonym

    Bianka – rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj :/ , rozumiem situácií, v ktorej si sa ocitla. Poznám ten mierny
    stres,ktorý prichádza pri myšlienke na to , že je takmer polka leta za
    nami.. Netreba sa však sústrediť na čas ,ktorý je zanami ale sústrediť sa
    na to čo je a ešte len príde. Je v poriadku ak sa ti niečo nechce, je to
    úplné normálne a povedzme si úprimne treba si aj oddýchnuť.. Rozumiem ,
    že v letnom období nás láka viac veci vyskúšať, vytvoriť si nejaké
    zážitky , spomienky , tráviť čas s ľuďmi… Treba si však uvedomiť,
    že nie je to len o tom , že musím stále chodiť von… ale robiť hlavne
    veci, ktoré napĺňajú mňa, ktoré ma bavia a pri ktorých sa cítim dobre.
    Každý si užíva leto po svojom a na milión spôsobov.. Čo by som ti teda
    skúsila odporučiť?? V lete sa dá toho robiť naozaj veľa.. Môžeš
    športovať , čítať knihy, opaľovať sa, urobiť veci, ktoré dlhšie
    odkladáš, ísť do útulku venciť psíkov… zavolať kamarátov na kofolu,
    ísť na grilovačku, stanovať.. rozvíjať svoje koníčky… stačí le
    chcieť … Dúfam, že som ti aspoň trošku pomohla , držím palce