20. júla 2020 o 20:06
#2847
Anonym
Nika:
Ahoj, chápem tvoje pocity, keďže to mám podobne. Na tvojom mieste by som
sa spýtala samej seba, ako si predstavuješ ideálne prázdniny, čo to pre
teba znamená, lebo každý si to predstavuje inak. Aj keď už prvý mesiac
skoro ubehol, ešte máme kopec času a s tým aj kopec príležitostí a
možností, ktoré môžeme využiť. Držím ti palce, aby si si prázdniny čo
najviac užila.
