#2847

Anonym

    Nika:

    Ahoj, chápem tvoje pocity, keďže to mám podobne. Na tvojom mieste by som
    sa spýtala samej seba, ako si predstavuješ ideálne prázdniny, čo to pre
    teba znamená, lebo každý si to predstavuje inak. Aj keď už prvý mesiac
    skoro ubehol, ešte máme kopec času a s tým aj kopec príležitostí a
    možností, ktoré môžeme využiť. Držím ti palce, aby si si prázdniny čo
    najviac užila.