Neznámy poradca:
Ahoj Bibi, chápem ťa, mám to skoro rovnako akurat som nikdy nepoznala niekoho komu by som sa páčila. Myslím si, že hlavné je ostať sama sebou, aj ked je to hrozne ťažké.