#2882

Anonym

    Tia:

    Ahoj! Ako napísala Emma, tiež si myslím, že viac ako na skutkoch,
    záleží na vnútre. Zaći od niečoho, čo by si na svojom správaní chcela
    sama zlepšiť/zmeniť. Ja som sa napríklad kedysi nechávala ľahko hocikým
    vytočiť, z čoho potom vznikali zbytočné hádky. Zamyslela som sa nad tým
    a teraz, keď ma niekto provokuje, snažím sa zachovať chladnú hlavu alebo si
    skôr premyslieť co chcem povedať/urobiť. (Podľa môjho skromnejo názoru
    sú všetci vo svojej podstate dobrí ľudia, akurát niektorí robia chybi
    väčšie a častejšie)