10. októbra 2020 o 12:05
#2882
Anonym
Tia:
Ahoj! Ako napísala Emma, tiež si myslím, že viac ako na skutkoch,
záleží na vnútre. Zaći od niečoho, čo by si na svojom správaní chcela
sama zlepšiť/zmeniť. Ja som sa napríklad kedysi nechávala ľahko hocikým
vytočiť, z čoho potom vznikali zbytočné hádky. Zamyslela som sa nad tým
a teraz, keď ma niekto provokuje, snažím sa zachovať chladnú hlavu alebo si
skôr premyslieť co chcem povedať/urobiť. (Podľa môjho skromnejo názoru
sú všetci vo svojej podstate dobrí ľudia, akurát niektorí robia chybi
väčšie a častejšie)
