Anonym
Dail:
Najprv by som sa spýtala, prečo chceš hladovať? Preto lebo chceš byt
chudá, samozrejme. Lenže vieš o Tom, že dosť chudá nikdy neexistuje? Je
to tak. Ak máš nadváhu a chceš schudnúť rozhodne nehladuj. Ver mi, že
nechceš skončiť zvijajuca sa v klbku a bolestiach. Ak chceš schudnúť,
skus vynechať coca colu a takéto sladove nápoje a výmen ich za džús alebo
za vodu s citrónom a mätou. Miesto hamburgera si daj cestoviny s brokolicou
a kuracím mäsom. Miesto slaniny na večer si daj kasu s ovocím alebo jogurt
s vlockami. Dúfam že sa chápeme. A toto si zapamätaj prosím keď budeš
chudnúť. Tvoje telo keď chudne berie najprv dostatok živín z tvojho tuku,
keď nebudeš mat tuk tak z tvojich svalov až napokon už vôbec nebude mat
z čoho čerpať na fungovanie a bude ti ju brat z tkanív orgánov. Tkanív
orgánov!!! Zamysli sa nad týmto prosím
