#2945

Anonym

    Mia, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Vani, hladovať rozhodne nie je zdravé, dokonca to dlhodobo môže byť
    veľmi nebezpečné. Ľudia, ktorí dlhodobo hladujú, mávajú často problémy
    s trávením, sú malátni, bledí, slabí, ubúdajú im svaly. Naše telo
    potrebuje výživu na to, aby mohlo správne fungovať – a to nielen svaly,
    ale aj mozog. Hladovanie by som teda rozhodne neodporúčala.