11. októbra 2020 o 22:54
#2956
Anonym
Dail:
Zlatíčko, prosím nepokúšaj sa o samovraždu. Máš pred sebou
neskutočné množstvo zážitkov a momentov s ľudmi ktorých miluješ. Mozno
aj keď to tak nevyzerá, tvoje okolie ťa ma rado a tvoja mamka deto. Zložila
by sa, keby ťa stratila. Nezvládla by to. Bez teba by jej život ďalej
nedával zmysel, pretože si jej dcéra. Porozpravaj sa s ňou slebo
s kamarátkou. Niekedy je to lepšie ako tvoja mama. Len nerob hlúposť
prosím ťa. Nebuď hlúpa! A vedz, že tvoje okolie ťa ma rado. A tvoja
rodina na teba nedá dopustiť.
