#2956

Anonym

    Dail:

    Zlatíčko, prosím nepokúšaj sa o samovraždu. Máš pred sebou
    neskutočné množstvo zážitkov a momentov s ľudmi ktorých miluješ. Mozno
    aj keď to tak nevyzerá, tvoje okolie ťa ma rado a tvoja mamka deto. Zložila
    by sa, keby ťa stratila. Nezvládla by to. Bez teba by jej život ďalej
    nedával zmysel, pretože si jej dcéra. Porozpravaj sa s ňou slebo
    s kamarátkou. Niekedy je to lepšie ako tvoja mama. Len nerob hlúposť
    prosím ťa. Nebuď hlúpa! A vedz, že tvoje okolie ťa ma rado. A tvoja
    rodina na teba nedá dopustiť.