Anonym
Emma – rovesnícka poradňa:
Ahoj, rozumiem, že si smutná, lebo asi každý by chcel mať doma pokojné
prostredie a konflikty s členmi našej rodiny k tomu neprispievajú. Myslím
si však, že by si mala dať svojej mamke trochu času, možno s ňou začať
tráviť viac času robiť len také obyčajné veci ako hrať spoločenské
hry, piecť, pozerať telku, chodiť na prechádzky… Verím, že po chvíli
ťa tvoji rodičia vypočujú a vtedy im môžeš povedať všetko o svojich
pocitoch a správach s tým chlapcom, ako to bolo, je a ako si to predstavuješ
do budúcnosti. Každopádne by som však bola opatrná čo sa týka písania
cudzím ľuďom na internete. Neviem, či toho chlapca poznáš aj v reálnom
živote, no ak nie, možno by nebolo zlé navrhnúť video chat. Určite buď
opatrná čo a komu posielaš. Myslím, že toto mohlo tvoju mamku vystrašiť a
možno keby ho spoznala aj ona, stavala by sa k vášmu vzťahu inak. Držím
palce, aby si to vyriešila 🙂
