#3037

Anonym

    Sjuzn:

    Ahoj, mala som to rovnako. Hovorila som si ako to niekto moze mat rad .. Co
    je na tom dobre ? Ale uz na treti krat tobude fajn, neboj sa. patri to
    k zivotu 🙂