18. decembra 2020 o 20:31
#3068
Anonym
Nika:
Ahoj Ali, mrzí ma, čo prežívaš. Úplne tomu rozumiem, keďže som
s týmto tiež mala problém. Mne osobne pomohlo vyventilovať všetky tie
negatívne emócie iným spôsobom – venovať sa svojmu koníčku,
vyrozprávať sa niekomu a podobne. Veľmi ti držím palce a verím ti, že to
zvládneš 🙂
