#3068

Anonym

    Nika:

    Ahoj Ali, mrzí ma, čo prežívaš. Úplne tomu rozumiem, keďže som
    s týmto tiež mala problém. Mne osobne pomohlo vyventilovať všetky tie
    negatívne emócie iným spôsobom – venovať sa svojmu koníčku,
    vyrozprávať sa niekomu a podobne. Veľmi ti držím palce a verím ti, že to
    zvládneš 🙂