26. januára 2021 o 18:16
#3111
Anonym
Anonymná:
Ahoj Matej, je mi veľmi ľúto, že sa takto cítiš. Úplne rozumiem, že
táto situácia pre teba nie je ľahká. Rozhodne sa však nemusíš báť, že
nikdy nič nedosiahneš. Je veľa ľudí, ktorí mali všelijakých rodičov a
napriek tomu dosiahli úspechy v živote. Môžeš dosiahnuť všeličo, len
musíš byť vytrvalý a snažiť sa a výsledky sa isto dostavia. A určite
vytrvalosť a snahu máš, už len tým, že ťa táto téma trápi. Držím ti
palce a verím v teba.
