9. februára 2021 o 0:34
#3180
Anonym
Neznámy poradca:
Pozri,ak sa cítiš dobre tak,že sa nemaluje š, nenosíš sukne/šaty a
nenosíš doma podprsenku je to v pohode.Radsej bud taka aká si.Sama sebou.Ak
ťa to trápi preto, lebo ostatné baby sa maľujú a nosia šaty a ty nie…tak
by som sa asi kvôli tomu nemenila.Naopak ak sama zo sebou nie si spokojná
s tým aká si, čo nosíš a pod. tak možno môžeš skúsiť nejakú zmenu.
Ak sa cítiš dobre bez make upu tak sa nemaluj, ak sa cítiš lepšie
v nohaviciach v pohode.Nos to,v čom sa cítiš dobre. A úprimne ja sa
tiež vôbec nemalujem a sukne a šaty oblečiem možno 2 krát do roka a
podprsenku tak isto skoro nenosím.
