10. februára 2021 o 15:10
#3184
Anonym
Emma, rovesnícka poradňa:
Ahoj, Emily, som veľmi rada, že si sa rozhodla nám zdôveriť so svojou
ťažkou situáciou. Bolo by veľmi dobré, ak by si sa o tom porozprávala so
svojou mamkou alebo s nejakým iným dospelým, ktorému dôveruješ. Ak
chceš, môžeš napísať aj na chat Linky Detskej Dôvery. Viem, že to teraz
môže byť ťažšie ako zvyčajne, keďže sme zavretí doma a nemôžeme sa
stretávať s inými ľuďmi a inak sa odreagovať, no ak sa to dá, skús si
si aspoň písať/telefonovať so svojimi kamarátmi a venovať sa aktivitám,
ktoré ťa bavia a chodiť do prírody/športovať, ak sa to dá. Želám ti
veľa síl, aby si to všetko zvládla a nezabúdaj, že raz určite príde
slnko do tvojich dní a ty sa zas budeš tešiť z každej hodiny 🙂
Držím palce.
