#3184

Anonym

    Emma, rovesnícka poradňa:

    Ahoj, Emily, som veľmi rada, že si sa rozhodla nám zdôveriť so svojou
    ťažkou situáciou. Bolo by veľmi dobré, ak by si sa o tom porozprávala so
    svojou mamkou alebo s nejakým iným dospelým, ktorému dôveruješ. Ak
    chceš, môžeš napísať aj na chat Linky Detskej Dôvery. Viem, že to teraz
    môže byť ťažšie ako zvyčajne, keďže sme zavretí doma a nemôžeme sa
    stretávať s inými ľuďmi a inak sa odreagovať, no ak sa to dá, skús si
    si aspoň písať/telefonovať so svojimi kamarátmi a venovať sa aktivitám,
    ktoré ťa bavia a chodiť do prírody/športovať, ak sa to dá. Želám ti
    veľa síl, aby si to všetko zvládla a nezabúdaj, že raz určite príde
    slnko do tvojich dní a ty sa zas budeš tešiť z každej hodiny 🙂
    Držím palce.