Anonym
Sedmokráska:
Ahoj, ja mám toľko rokov čo ty. Tiež mám podobný problém, akurát že
ja kamarátov nemám vôbec. Je ťažké vydržať doma, bez kamarátov a ešte
k tomu aj keď ti otec robí zle. Ale skús vydržať, bude to náročné ale
verím ti. O 5 rokov budeš môcť legálne odísť z domu a začať nový
život. Samovraždou sa nič nevyrieši. Život je príliš krásny na to aby si
sa o pripravila. Teraz to tak nevyzerá ale neskôr bude. Uvidíš. Skús sa
ísť von prejsť okolo domu alebo ak máte záhradu a vyčistiť si myšlienky
keď ťa niekto nahnevá alebo ti ublíži. Alebo si skús písať denník. Ak
máš so svojou mamkou dobrý vzťah skús sa s ňou porozprávať o tom, ako
sa cítiš a čo ťa trápi. Alebo zavolaj nejakej svojej kamarátke keď už
máš mobil. A určite choď spávať skôr aby si sa dobre vyspala a mala silu
na ďalší deň. Verím že to zvládneš a nájdeš také to svetielko
v živote. Zaslúžiš si aby ťa mal niekto rád❤. A raz to bude všetko
lepšie. Sedmokráska 🙂
